Galeria

Elementy dekoracyjne z miedzi

 

Elementy wystroju wnętrz wykonane z miedzi.

 

Miedź, jako metal daje szerokie możliwości zarówno nadawania kształtu, jak również wykończenia powierzchni. Jest bardzo plastyczna i stosunkowo łatwa w obróbce. Na szczególna uwagę, w przypadku miedzi należy zwrócić na możliwość uzyskania naturalnej patyny na jej powierzchni, od czarnej, poprzez odcienie brązu aż po turkusowo-niebieską.

 

Wykonujemy detale przestrzenne, spawane, lutowane z wykończeniem polerowanym, szlifowanym, fakturowanym. W szczególnych przypadkach nanosimy na powierzchnię detali specjalną powłoką lakierniczą, zabezpieczającą przed wpływem czynników zewnętrznych. Oferujemy opcję podświetlenia.

 

Elementy dekoracyjne vintage, wykonane z miedzi, doskonale pasują do wnętrz lokali gastronomicznych, hoteli, pensjonatów, jak również mieszkań - wszędzie tam, gdzie ważny jest pomysł i oryginalność, a odpowiednio dobrany detal podkreśli wyjątkowy charakter otoczenia.

 

Oprócz samej produkcji oferujemy pomoc w przygotowaniu indywidualnego projektu dekoru. Chętnie doradzimy i podpowiemy, by efekt końcowy był rewelacyjny!