Art

LITERY METALOWE OZDOBNE

Sztuka i funkcjonalność

Przejdź do kontaktu

DETALE DECYDUJĄCE O CAŁOŚCI
 

Produkujemy metalowe litery ozdobne, ze stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi i aluminium. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm. Przywiązujemy uwagę do najdrobniejszych szczegółów. Wykorzystujemy różne materiały, by uzyskać niesamowity efekt finalny. Jesteśmy bardzo zaangażowaniu w powierzone nam realizacje. Obrabiamy metal tak, by końcowy produkt zwracał uwagę i cieszył wzrok. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży. Wykorzystujemy metody stosowane dawno temu, często już zapomniane i niespotykane, ze współczesnymi nowinkami, zaawansowanymi technologicznie. Często łączymy ze sobą różne technologie, by uzyskać wyjątkowy, niepowtarzalny efekt. Nasze litery ozdobne, to małe dzieła sztuki.

 

Nie boimy się nowych wyzwań. Dużą uwagę zwracamy na wykończenie, bo to ono często decyduje o ostatecznym efekcie liter metalowych ozdobnych. Zapewniamy spory wybór różnych wariantów. Wykonujemy nadruki UV na stali nierdzewnej, wypełniamy detale innymi materiałami, lakierujemy, naturalnie patynujemy, obrabiamy powierzchnie i krawędzie - polerujemy, szlifujemy, szkiełkujemy, pozłacamy, chromujemy, miedziujemy, fakturujemy. Oferujemy litery ozdobne z różnych metali. Tym sposobem jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych realizacji. Oferujemy również opcję podświetlenia w technologii LED, światłem żarowym lub rurką neonową.

POMOŻEMY CI W WYBORZE METALOWYCH LITER OZDOBNYCH

 

Jeśli nie wiesz, jakie metalowe litery ozdobne wybrać, chętnie Ci pomożemy. Mamy już spore doświadczenie w tym zakresie. Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my postaramy znaleźć się najlepsze dla Ciebie rozwiązanie, które będzie komponowało się z otoczeniem. Nasz grafik jest pomysłowy i z pewnością zaproponuje koncepcję, która przypadnie Ci do gustu. Metalowe litery ozdobne mogą być ciekawym akcentem każdego wnętrza, ale również ozdobą na zewnątrz. Oprócz funkcji czysto dekoracyjnej, mogą spełniać rolę informacji, szyldu.

 

Nasze propozycje staramy się dopasować do założeń finansowych naszych klientów. Powiedz nam, jaki budżet chcesz przeznaczyć na litery metalowe ozdobne, a my wykonamy odpowiedni projekt w określonym przedziale cenowym. Oczywiście, wszystko ma swoją cenę. Jednak, z uwagi na fakt, że jesteśmy producentem, ceny za poszczególne produkty są adekwatne do ich wartości.