Nowoczesny design

METALOWE SZYLDY W STYLU NOWOCZESNYM

Technologia obróbki CNC, urządzenia laserowe, którymi dysponujemy otwierają drogę do realizacji najśmielszych projektów, na miarę XXI wieku. Produkowane przez nas metalowe litery, cyfry, logotypy, elementy dekoracyjne i użytkowe, zarówno technologią jak i wzornictwem nawiązują do światowych trendów zarówno w reklamie, jak i architekturze.
Każdy projekt traktujemy indywidualnie, tak, by efekt naszej pracy był maksymalnie najlepszy.

Przejdź do kontaktu

WYBIERZ SWÓJ WZÓR!

Wykonujemy szyldy metalowe o różnych formach, gabarytach, z różnych metali. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wykorzystujemy różne techniki. Powiedz nam, czego oczekujesz, a my dobierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Nasz grafik przygotuje projekt dopasowany do Twoich wyobrażeń.
 

DLACZEGO WARTO ZLECIĆ NAM WYKONIE SZYLDÓW METALOWYCH?

 

Znamy się na swojej pracy. W branży reklamowej działamy od dawna, a z samą metaloplastyką związani jesteśmy od 30 lat. Dokładamy starania, by nasze realizacje były wykonane zgodnie ze sztuką, starannie, z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu efekty naszej pracy zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Dysponujemy nowoczesnym, profesjonalnym sprzętem, który umożliwia tworzenie szyldów metalowych, w najróżniejszej postaci – począwszy od tablic a na literach oraz innych formach przestrzennych kończąc.

 

Wykonujemy również podświetlane szyldy metalowe, wykorzystując oświetlenie wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Często wykorzystujemy nadruk UV, który można stosować bezpośrednio na różnych powierzchniach metalowych, np. polerowanych, szlifowanych. Wprowadzamy ażury, by urozmaicić formę. W ten sposób uzyskujemy niesamowite efekty. Do obsługi podchodzimy kompleksowo. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie. Realizujemy własne projekty, jak również koncepcje naszych klientów. Staramy się wyjść naprzeciw każdemu , nawet najdziwniejszemu pomysłowi . Oferujemy również transport i montaż. Nie ograniczają nas granice ani odległości'

NIETYPOWY SZYLD TO NASZA SPECJALNOŚĆ
 

Podejmujemy także zlecenia na wykonanie nietypowych szyldów, na indywidualne zamówienie. Łączymy różne techniki i materiały, by uzyskać oczekiwany efekt wizualny. Wiele elementów wykonujemy ręcznie. Dysponujemy szeregiem narzędzi ręcznych, jak również najnowocześniejszym sprzętem sterowanym cyfrowo. Dzięki temu jesteśmy w stanie, wykonywanym przez nas nietypowym szyldom, nadać różne kształty i formy. Dużą uwagę przywiązujemy do wykończenia. W zależności od potrzeb wykuwamy, spawamy, szlifujemy, polerujemy fakturujemy, lakierujemy, by uzyskać pożądane efekty.
 

WYRÓŻNIJ SIĘ. POSTAW NA DESIGNERSKI SZYLD!

 

Produkujemy także designerskie szyldy, które swoim niepowtarzalnym stylem odbiegają od otaczającej nas rzeczywistości. Łączymy tradycyjne techniki obróbki metalu , znane od wieków z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, dostępnymi na rynku światowym. Komponujemy metal z różnymi materiałami – szkłem, kamieniem, drewnem, tworzywami...

 

W szczególnych przypadkach powierzchnię detali pokrywamy 24-karatowym złotem, miedziujemy, chromujemy... Jeśli jest taka potrzeba, tworzymy efekt postarzenia, by elementy szyldu wyglądały jak z poprzedniej epoki – pokrywamy je naturalną patyną, okuwamy. Nasze możliwości są praktycznie nieograniczone, a uzyskany efekt końcowy – niepowtarzalny.