Stal nierdzewna

LITERY ZE STALI NIERDZEWNEJ - PRZESTRZENNE I PŁASKIE

Litery stalowe, to doskonały sposób na wyróżnienie w tłumie innych reklam. To prestiż i rozwiązanie na lata. Oferujemy wiele wariantów liter ze stali nierdzewnej, zarówno w opcji 3D, w tym z podświetleniem LED oraz neonowym,  jak również płaskich. Czy wiesz, że litery stalowe mogą mieć różne kolory? - Zobacz nasze realizacje liter stalowych pozłacanych, miedziowanych, niklowanych... Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać Ci najlepszy wariant.

Przejdź do kontaktu

DOBIERZ ODPOWIEDNIE LITERY NIERDZEWNE 

 

Oferujemy bardzo zróżnicowane litery ze stali nierdzewnej. Możesz zdecydować się na produkty w stylu industrialnym wykonane z surowej stali , odpowiednio szlifowane. Takie rozwiązanie doskonale komponuje się na tle cegły, betonu. Proponujemy także litery lakierowane proszkowo lub natryskowo. Nasza oferta obejmuje również elementy wykończone poprzez szkiełkowanie, elektropolerowanie, fazowanie, szlifowanie czy polerowanie mechaniczne.

 

Wykonujemy również niestandardowe zlecenia. Dodatkowo naszą ofertę wzbogaciliśmy o możliwość zadruku lica w technologii druku bezpośredniego UV. Łączymy różne materiały, wykorzystujemy wiele technologii – zarówno starych, tradycyjnych jak również najnowszych. To pozwala na uzyskanie wyjątkowego wyglądu liter ze stali nierdzewnej. Produkujemy litery z opcją podświetlenia LED lub rurką neonową.

ZLEĆ NAM WYKONANIE LITER PRZESTRZENNYCH ZE STALI NIERDZEWNEJ

 

Jesteśmy producentem liter stalowych nierdzewnych. Wykorzystujemy tylko materiały certyfikowane, najwyższej jakości. Końcowy produkt, który oddajemy w Twoje ręce jest starannie dopracowany. Wykonujemy zarówno płaskie, jak i przestrzenne litery z nierdzewki. Możesz liczyć na nasze wparcie na każdym etapie: stworzymy dla Ciebie projekt, podejmiemy się jego realizacji. Jeśli zajdzie taka potrzeba, dowieziemy i zamontujemy litery w wybranym przez Ciebie miejscu. Zajmujemy się również serwisem. Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować, chętnie Ci pomożemy.

 

LITERY Z NIERDZEWKI BEZ POŚREDNIKÓW


Samodzielnie wykonujemy litery przestrzenne ze stali nierdzewnej. Mamy własne zaplecze techniczne, logistyczne i serwisowe. Dysponujemy najnowocześniejszym w branży parkiem maszynowym. Mamy doświadczony zespół pracowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się bardzo skomplikowanych realizacji. Fakt, że jesteśmy producentem, pozwala nam dokładnie dobrać ofertę do oczekiwań i budżetu naszych klientów. Litery przestrzenne ze stali nierdzewnej w naszym wykonaniu są bardzo dokładnie dopracowane. Przywiązujemy uwagę do detali, bo to właśnie one wpływają na końcowy efekt. Na metaloplastyce znamy się, jak mało kto. Na rynku działamy od przeszło 30 lat.

LOGO ZE STALI NIERDZEWNEJ

Oprócz produkcji liter i cyfr jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde stalowe logo.

ATRAKCYJNOŚĆ I PRESTIŻ
 

Nasza firma rozpoczęła działalność ponad 20 lat temu. Fascynacja metaloplastyką trwa od samego początku jej istnienia. Firma Efefant powstała w wyniku połączenia branży metalowej i reklamowej . Obie dziedziny są fascynujące, ich połączenie daje niesamowity efekt, a my czujemy ogromną satysfakcję tworząc niesamowite dzieła. Na początku naszym głównym zajęciem była artystyczna obróbka metali kolorowych , głównie w technice repuserskiej, która w skrócie polegała na ręcznym wykuwaniu blach miedzianych, mosiężnych oraz aluminiowych, przy pomocy metalowych puncyn oraz drewnianych kołów. Oprócz tego zajmowaliśmy się produkcją wyrobów ze srebra. Duży wpływ na kierunek naszych działań miał ciągle postępujący rozwój technologiczny. Dzisiaj dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który w połączeniu ze zdobytym doświadczeniem pozwala na wykonanie różnych form ze stali nierdzewnej, jak również z metali kolorowych. Oprócz produkcji liter i cyfr jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde stalowe logo.

ZACHWYĆ LOGOTYPEM WYKONANYM ZE STALI! 
 

Stal nierdzewna towarzyszy nam na co dzień. Ma bardzo zróżnicowane właściwości fizyczne, które pozwalają na szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, w szczególności w budowie maszyn i urządzeń, motoryzacji jak i w architekturze. Jest wytrzymała, plastyczna i jednocześnie twarda. Warto zwrócić uwagę na jej odporność nie tylko na czynniki związane z siłą fizyczną, ale również na działanie środowiska. Świetnie radzi sobie w warunkach o skrajnych temperaturach oraz jest odporna na uciążliwą korozję. Stal nierdzewna to prawdziwy potencjał artystyczny. Logo ze stali, to wyjątkowa wizytówka, wzbudzająca jednocześnie respekt i podziw. To najlepszy wybór dla tych, którzy lubią prestiż i elegancję.

STALOWE LOGO DLA TWOJEJ FIRMY 
 

Nasz zespół oferuje kompleksowe usługi oraz profesjonalne doradztwo. Decydując się na logo ze stali nierdzewnej mają Państwo możliwość zlecenia nam wykonania projektu, konsultacji lub adaptacji własnej koncepcji. Jako specjaliści pozostajemy do dyspozycji i chętnie doradzimy rozwiązania, które będą z jednej strony atrakcyjne wizualnie, z drugiej użyteczne i funkcjonalne. Stalowe logo to świetne rozwiązanie, które będzie służyć latami. Jesteśmy ambitni i pełni pomysłów, dlatego im bardziej skomplikowane zlecenie, tym większa radość dla nas. Oferta naszej firmy jest skierowana dla wymagających klientów, którzy wiedzą czego chcą i nie boją się tego powiedzieć.

 

Nasz zespół gwarantuje profesjonalną obsługę i rzetelne wykonanie zlecenia. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze detale, do każdego elementu logo podchodzimy, jak do dzieła sztuki. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasz Klient otrzyma logo ze stali najwyższej jakości, może nawet przewyższające oczekiwania.