3D

LITERY, LOGOTYPY 3D

Naszą specjalnością jest produkcja liter, cyfr, logotypów, elementów dekoracyjnych 3D. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami do obróbki metali w zakresie cięcia, formowania, jak i łączenia różnych metali. Dzięki technologii CNC, nasze wyroby są bardzo precyzyjne, a ich wyjątkowy charakter nadajemy zawsze indywidualnie, w procesie ręcznej obróbki końcowej. W ten sposób, w ręce naszych klientów trafiają produkty o wyjątkowej jakości, niespotykanej w skali światowej. Zaufaj naszemu ponad 30-letniemu doświadczeniu w projektowaniu oraz produkcji elementów metalowych 3D.

Przejdź do kontaktu

LITERY PRZESTRZENNE - OD PROJEKTU AŻ PO MONTAŻ 

 

Specjalizujemy się w produkcji liter przestrzennych metalowych. To produkt, który znajduje zastosowanie przy oznakowaniu hoteli, pensjonatów, banków, restauracji, obiektów handlowych, salonów, hal produkcyjnych... Jest też wykorzystywany przez odbiorców indywidualnych, do oznakowania posesji, oraz jako element dekoracyjny. Gwarantujemy, w naszej ofercie znajdziesz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Nasze realizacje wyróżnia wysoka jakość oraz ciekawy design. Staramy się, by każda realizacja była niepowtarzalna.

 

Od projektu aż po montaż, jesteśmy maksymalnie zaangażowani w wykonywaną pracę. Dbamy o najwyższą jakość produktu, jak również o wysoką kulturę obsługi klienta. Skontaktuj się z nami, stworzymy dla Ciebie projekt, który będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

 

 

LITERY METALOWE 3D. ZAJMIEMY SIĘ TYM!
 

Metaloplastyką zajmujemy się od ponad 30 lat. Przez ten czas nabyliśmy cennego doświadczenia. Dysponujemy najnowszym sprzętem specjalistycznym, dzięki czemu efekty naszej pracy bywają zaskakujące. Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się artystyczną obróbką metali kolorowych w technice repuserskiej oraz jubilerstwem. Dziś zakres naszych usług jest znacznie bardziej zróżnicowany. Głownie produkujemy litery przestrzenne metalowe, dodatkowo wykonujemy elementy konstrukcyjne, pylony, kasetony i inne elementy reklamy wizualnej, oparte na metalu. Prawdopodobnie, jako jedyni zadrukowujemy dekoracyjnie lica liter w technologii druku UV, bezpośrednio na powierzchni metalu. Produkujemy Litery metalowe 3D w wersji podświetlanej. Dostarczamy także, w ramach współpracy, półprodukty dla innych firm branży reklamowej.

Nie boimy się nowych wyzwań. Podejmujemy się również niestandardowych zleceń. Łączymy ze sobą różne techniki – tradycyjną, ręczną obróbkę z najnowszą technologią. Komponujemy ze sobą wiele materiałów, np. stal nierdzewną z plexi, szkłem, kamieniem, czy drewnem. Łączymy przestrzenne detale z metalu z elementami graficznymi. Jeżeli jest taka potrzeba, postarzamy litery przestrzenne z metalu, by wyglądały, jakby pochodziły z innej epoki.

ZLEĆ NAM WYKONANIE METALOWYCH LITER PRZESTRZENNYCH OD PROJEKTU PO MONTAŻ
 

Możesz liczyć na nasze zaangażowanie na każdym etapie produkcji liter 3D metalowych. Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my wykonamy projekt, który będzie współgrał z Twoimi wyobrażeniami. Nasz grafik ma doskonałe wyczucie estetyczne. Jego pomysły cieszą się dużym uznaniem wśród klientów. Zwracamy uwagę na każdy detal – przycinamy, wyginamy, szlifujemy, polerujemy, by efekt końcowy był zachwycający. Przywiązujemy dużą uwagę do wykończenia, dopasowując je do potrzeb klienta, któremu dajemy możliwość wyboru spośród wielu opcji: surowa stal, pozłacanie, chromowanie, miedziowanie, anodowanie... Oferujemy również meta

 

Gotowe produkty dostarczamy we wskazane miejsce zarówno w Polsce, jak i za granicę. Dysponujemy własnymi środkami transportu. Montujemy wykonane przez nas litery przestrzenne z metalu w siedzibie klienta. Zajmujemy się też serwisem. Prace wykonujemy szybko i sprawnie, by nie zakłócać codzienności naszych klientów.
 

LITERY PRZESTRZENNE Z METALU W ROZSĄDNEJ CENIE
 

Jesteśmy producentem liter 3D metalowych. Dysponujemy zapleczem w postaci specjalistycznych urządzeń do obróbki metalu. U nas kupisz towary bez pośredników. Dzięki temu możemy zaoferować Ci atrakcyjne warunki.

 

Cena jest wprawdzie zależna od gabarytów, sposobu wykończenia, użytych materiałów, jednak technicznie staramy się dopasować do założeń finansowych naszych klientów. Naszym celem jest dostarczenie atrakcyjnego produktu w określonej przez Ciebie kwocie.