Indywidualny projekt

INDYWIDUALNE ZLECENIA, NIETYPOWE PROJEKTY

Stworzymy dla Ciebie projekt zgodny z Twoimi oczekiwaniami

Przejdź do kontaktu

LITERY METALOWE NA ŚCIANĘ
 

Jeśli potrzebujesz metalowych napisów na ścianę, dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Wykorzystujemy różne techniki, łączymy wiele materiałów. Podejmujemy się także nietypowych zleceń. Wszystko po to, by końcowy produkt robił naprawdę dobre wrażenie i był niezwykle atrakcyjny. U na możesz liczyć na kompleksowe wsparcie od projektu po wykonanie. Wystarczy, że przedstawisz nam swoją wizję, a my stworzymy dla Ciebie projekt zgodny z Twoimi oczekiwaniami. W razie potrzeby, podsuniemy pomysł, który później dla Ciebie zrealizujemy.

METALOWE NAPISY NA ŚCIANĘ TO NASZA SPECJALNOŚĆ 

 

Metaloplastyką zajmujemy się już przeszło 30 lat – na początku repuserstwem i jubilerstwem. Obecnie nasz zakres usług jest znacznie bardziej zróżnicowany. Często sięgamy po stare sposoby obróbki, które łączymy z nowoczesnymi technologiami. W ten sposób uzyskujemy niesamowite efekty, które zachwycają naszych klientów. Potrafimy wydobyć z metalu prawdziwą głębię różnych efektów.

 

Mamy nowoczesne urządzenia do obróbki metalu. Jesteśmy w stanie wykonać również niestandardowe zlecenia, np. metalowe litery na ścianę, które wyglądają jak z minionej epoki. Stosujemy też różnego typu wykończenia w zależności od indywidualnych potrzeb. Dostarczamy zarówno litery z surowej stali nierdzewnej, nawiązujące do stylu industrialnego, jak również inne, ozdobne, miedziowane, chromowane, złocone... Powierzchnię lica możemy zadrukować dowolnym wzorem, dzięki wdrożonej technologii druku bezpośredniego UV. Możemy dopracować powierzchnię oraz krawędzie, poprzez szlifowanie, szkiełkowanie, czy polerowanie. Oferujemy również opcje z podświetleniem w technologii LED oraz rurka neonową. Nasze metalowe litery na ścianę doskonale prezentują się w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

POWIERZ NAM WYKONANIE METALOWYCH LITER NA ŚCIANĘ
 

Zleć nam realizację metalowych liter na ścianę. Działamy kompleksowo. Nie tylko tworzymy projekt, ale również zajmujemy się produkcją i montażem. Gotowe produkty zawozimy pod wskazany adres w Polsce i za granicą. Podejmujemy się również prac serwisowych. Tłumaczymy, jak dbać o nasze artykuły i uchronić je przed zniszczeniem. Staramy się, by cena była atrakcyjna i adekwatna do wartości przedmiotu naszej pracy, by wynikała jedynie z kosztów produkcji.
 

REKLAMA Z METALU

Jeśli zależy ci na skutecznej promocji, postaw na reklamę z metalu

Jeśli zależy ci na skutecznej promocji, postaw na reklamę z metalu. To dobry sposób, by się wyróżnić. Rozwiązanie sprawdza się praktycznie w każdej branży. Przedstaw nam swoje wyobrażenia, a nasz grafik wykona projekt zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Na jego podstawie podejmiemy się realizacji. Jesteśmy bardzo kreatywni, a nasze produkty zwracają uwagę. Podejmujemy się również nietypowych zamówień. Jesteśmy otwarci na wiele możliwości.
 
 

REKLAMA Z METALU TO NASZA SPECJALNOŚĆ
 

W branży działamy od ponad 30 lat, choć początkowo zajmowaliśmy się głównie ręczną obróbką metali kolorowych. Obecnie nasze usługi są znacznie bardziej zaawansowane. Mamy specjalistyczne urządzenia, które umożliwiają nadawanie metalowym elementom różnych kształtów. Wykorzystujemy wiele możliwości realizacji. Nasza oferta obejmuje litery przestrzenne, logotypy, kasetony, pylony, elementy małej architektury, produkowane ze stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu, miedzi. Dodatkowo łączymy produkcję elementów przestrzennych z możliwością zadruku UV, bezpośredniego na powierzchni metalu.

 

Dużą uwagę przywiązujemy do wykończenia. Jesteśmy bardzo precyzyjni i dokładni. Metody dopasowujemy do projektu. W zależności od potrzeb, metalowe powierzchnie polerujemy, szlifujemy, szkiełkujemy, trawmy czy też lakierujemy. Wszystko po to, by uzyskać niesamowity efekt końcowy. Nie boimy się nietypowych połączeń, np. metalu szkłem, drewnem, kamieniem i innymi materiałami. Dokładamy wszelkich starań, by efekt końcowy robił naprawdę dobre wrażenie, a metal stanowił świetny nośnik reklamy.

METAL TO DOSKONAŁY POMYSŁ NA REKLAMĘ
   

Reklama z metalu to dobry wybór, gdy chcesz przyciągnąć wzrok i zwrócić na siebie uwagę. Poza tym, ten sposób wykonania reklamy otwiera szerokie możliwości do tworzenia różnych form, gabarytów, kształtów. Ważną cechą jest odporność zarówno na warunki atmosferyczne, jak i uszkodzenia mechaniczne.

 

Elementy metalowe bez obawy można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Reklama z metalu, to gwarancja długiego okresu eksploatacji w niezmienionym stanie.