Mosiężne

LITERY, CYFRY, LOGOTYPY I INNE Z MOSIĄDZU

Mosiądz, tak jak miedź, to bardzo wyjątkowy materiał. Poszukujesz ciekawego efektu? Elementy z mosiądzu, to bardzo dobry wybór. Oferujemy detale polerowane, szlifowane, patynowane i lakierowane, zarówno 3D, jak i płaskie, również w opcji z podświetleniem. Elementy zabezpieczone lakierem bezbarwnym pozostają na długo w niezmienionej formie.
Jednak aby podkreślić cechy tego wyjątkowego metalu, jego powierzchnię pokrywamy naturalna patyną, pozostawiając ją bez zabezpieczenia, co pozwala na naturalne zmiany w jego kolorze.

Przejdź do kontaktu

REKLAMA Z MOSIĄDZU NA LATA
 

 

Mosiądz, jako materiał wyjściowy gwarantuje długi okres eksploatacji. Przy odpowiednim zabezpieczeniu będzie służył latami w niezmienionej postaci. Ten materiał jest wyjątkowy, a do tego świetnie się prezentuje. Litery z mosiądzu to wyjątkowa forma reklamy, to rozwiązanie dla bardzo wymagających klientów.

 

Litery mosiężne są bardzo efektowne. Jest jeszcze jedna zaleta mosiądzu, często niedoceniana. Mosiądz niezabezpieczony powłoką lakierniczą ulega powolnemu utlenianiu. Na jego powierzchni powstaje naturalna patyna, co w szczególnych przypadkach jest bardzo pożądanym efektem. Kolor patyny zależy od środowiska w jakim znajduje się litera mosiężna. Takie litery mogą wyglądać na bardzo stare, na czym niekiedy zależy.

DOBIERZ LITERY MOSIĘŻNE W NASZYM SKLEPIE 

 

W naszym sklepie mamy szeroki asortyment liter mosiężnych. Znajdziesz u nas elementy płaskie oraz przestrzenne. Żeby nadać im odpowiedniego kształtu, wycinamy je laserowo lub strumieniem wody. Stosujemy różne metody ich wykończenia. W razie potrzeby elementy mosiężne poddajemy ręcznej obróbce, która polega m.in. na okuwaniu, fakturowaniu, pokrywamy je naturalną patyną. W ten sposób otrzymujemy efekt postarzenia. Realizacje wyglądają tak, jakby pochodziły z innej epoki.

 

LITERY I CYFRY MOSIĘŻNE DLA WYMAGAJĄCYCH


Litery przestrzenne z mosiądzu w naszym wykonaniu potrafią być bardzo efektowne i eleganckie, lub tradycyjne i surowe. Końcowy efekt zależy od oczekiwań klientów. Obecnie, coraz częściej klienci doceniają naturalne właściwości mosiądzu, odstępując od zabezpieczania go powłokami lakierniczymi, pozostawiając możliwość swobodnego powstawania patyny na ich powierzchni. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w zakresie metaloplastyki a zwłaszcza ręcznej obróbki metali kolorowych. Teraz w XXI wieku, oferujemy Litery z mosiądzu wykonane zarówno w tradycyjny, ręczny sposób, jak również przy pomocy urządzeń sterowanych cyfrowo, przy użyciu spawania laserowego. Tym samym nasze realizacje spełniają różne, również skrajne wymagania.

ZAJMUJEMY SIĘ MONTAŻEM I SERWISEM LITER PRZESTRZENNYCH Z MOSIĄDZU 

Nie tylko wykonujemy litery, cyfry mosiężne, ale także zajmujemy się ich montażem. Gotowe produkty dowozimy we wskazane miejsce w Polsce lub za granicą. Mocujemy je na miejscu u klienta. Podpowiadamy, co zrobić, by prawidłowo je pielęgnować. Podejmujemy się także prac serwisowych, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Takie kompleksowe podejście doceniło już wielu naszych klientów.

LITERY MOSIĘŻNE PRODUCENT

 

Jako producent liter mosiężnych, wykonujemy zarówno elementy graficzne, np. logo, jak i litery czy cyfry. Stosujemy różne techniki wykończenia. Skontaktuj się z nami. Dobierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie, które będzie współgrało z wizerunkiem Twojej firmy. Podejmujemy się też nietypowych zleceń..

LOGO Z MOSIĄDZU
 

Wykorzystanie mosiądzu do produkcji logo, to doskonały wybór.
 

STYLOWE LOGO
 

Mosiądz ma w sobie coś inspirującego i fascynującego. Jest antyczny i jednocześnie bardzo współczesny. Wielu szanujących się projektantów, designerów, architektów sięga po detale z tego, jakże szlachetnego metalu. Wiele Firm, coraz częściej, decyduje się na wykonanie mosiężnego logo, podkreślając tym samym elitarny charakter i wyjątkowość. Dla nas, ludzi związanych od lat z metaloplastyką, wykonanie logo z mosiądzu, to nie tylko sposób na życie ale za każdym razem nowe wyzwanie, otwierające kolejne pokłady fantazji.

PIĘKNE LOGOTYPY Z MOSIĄDZU 
 

Pomimo tego, że każdy z nas może wskazać na różne przedmioty codziennego użytku, wykonane z mosiądzu zauważamy, że jest w tym metalu coś, co może wprawić nas w zachwyt. Obserwując je dostrzegamy różnice w kolorze, strukturze, powierzchni. Często widzimy zmiany, jakie zachodzą w tych przedmiotach, gdy są codziennie używane lub przez dłuższy czas odłożone. Proces utleniania powierzchni mosiądzu zaskakuje wielością barw i odcieni. Jeśli zabezpieczymy ją odpowiednią powłoką lakieru, jej właściwości pozostają niezmienne przez lata. Te cechy mosiądzu otwierają przed świadomym projektantem, czy wykonawcą, niesamowite spektrum różnych rozwiązań i koncepcji. Dzięki swojej plastyczności mosiądz doskonale poddaje się obróbce mechanicznej. Wykorzystanie mosiądzu do produkcji logo, to doskonały wybór.

MOSIĘŻNE LOGO – KLASYCZNIE I ELEGANCKO
 

Jest niewiele rozwiązań, które są bardziej prestiżowe od logo mosiężnego. Wyjątkowy charakter, jaki mają logotypy z mosiądzu, zawdzięczają zarówno właściwościom fizycznym metalu, z którego są wykonane, jak również inwencji twórczej ich wykonawcy. Tylko ci, którzy dostrzegają duszę materiału są w stanie wydobyć z niego wszystko, co najlepsze. Nasi klienci polegając na naszym doświadczeniu mogą być spokojni o efekt końcowy. Działamy ponad 20 lat w branży reklamowej, łącząc wiedzę z zakresu metaloplastyki z doświadczeniem w szeroko pojętej reklamie. Dodatkowo dysponujemy najnowszymi dostępnymi na rynku technologiami obróbki metalu - zautomatyzowaną linią do produkcji liter przestrzennych, włącznie ze stanowiskiem do spawania laserowego, czy też innymi urządzeniami stosowanymi przykładowo w branży motoryzacyjnej, które adoptowaliśmy do naszego profilu, by wykonać każde zaprojektowane logo z mosiądzu. Wykonujemy logotypy według projektów naszych klientów, adoptujemy gotowe projekty do naszej technologii, konsultujemy, doradzamy a w niektórych przypadkach opracowujemy całościowy projekt mosiężnego logo. 

___

Oferujemy kompleksowe usługi oraz profesjonalne doradztwo, zarówno na etapie projektu, wykonawstwa, montażu, czy eksploatacji. Zawsze możesz na nas liczyć, nawet po latach. Logo z mosiądzu to świetny wybór! Jesteśmy ambitnymi i pełnymi pomysłów ludźmi, dlatego im bardziej skomplikowane zlecenie tym większa frajda. Ze swojej strony gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz rzetelność. Jesteśmy perfekcjonistami, nasze wyroby są wykonywane precyzyjnie i z dbałością o szczegóły.