Aluminiowe

ALUMINIOWE LITERY - PŁASKIE, PRZESTRZENNE, LAKIEROWANE 

Chcesz, by siedziba Twojej firmy była łatwo rozpoznawalna, a logo było trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych? Zależy Ci, by zachować jego kolorystykę ? Postaw na litery aluminiowe. Oferujemy logotypy aluminiowe w opcji lakierowanej proszkowo, oraz anodowane.

Przejdź do kontaktu

ZLEĆ NAM PRZYGOTOWANIE PROJEKTU LITER PRZESTRZENNYCH Z ALUMINIUM
 

Jeśli trudno podjąć Ci decyzję, co do ostatecznego kształtu liter przestrzennych aluminiowych, zleć nam wykonanie projektu. Chętnie podejmiemy się tego zadania. Wystarczy, że powiesz, na czym Ci zależy, a nasz grafik wykona dla Ciebie wstępny projekt, który będzie zgodny z Twoimi wyobrażeniami. Metaloplastyką zajmujemy się od przeszło 30 lat. Dzięki przygotowaniu plastycznemu, wiemy, na co zwracać uwagę, by końcowy efekt robił naprawdę dobre wrażenie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, bo praca to nasza pasja. Wykorzystujemy komponenty jedynie najwyższej jakości. Pracujemy, wykorzystując najnowszy sprzęt i technologię. To sprawia, że jesteśmy w stanie podołać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Chyba robi wrażenie fakt, że Twoje litery będą spawane laserem lub automatem, jaki można spotkać w fabryce Volkswagena, czy Audi?

 

W naszej ofercie znajdziesz różne litery przestrzenne z aluminium – zarówno w wersji podświetlanej jak również bez podświetlenia. Łączymy różne materiały wykorzystywane w reklamie oraz różne techniki. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalny produkt. litery, które oferujemy mogą być wykończone w różnorodny sposób, np. lakierowane proszkowo czy anodowane na różne kolory. Możliwości w zakresie tworzenia liter są bardzo szerokie.

W naszej ofercie znajdziesz litery zarówno płaskie, jak i przestrzenne, lakierowane proszkowo lub anodowane na różne kolory. Możesz dobrać je w zależności od Twoich preferencji. Pomożemy ci na każdym etapie: od projektu po wykonanie. Dzięki temu dopasujesz produkt zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

ZAJMUJEMY SIĘ SERWISEM I MONTAŻEM LITER PRZESTRZENNYCH Z ALUMINIUM
 

Do zadań podchodzimy kompleksowo. Nie tylko wykonujemy litery przestrzenne z aluminium, ale także dowozimy je we wskazane miejsce w Polsce i za granicą. Mamy własną flotę samochodów. Zajmujemy się także montażem produktów na miejscu u klienta. Nasza doświadczona ekipa jest w stanie szybko zamontować zamówione litery, czy znaki.. Świadczymy również usługi serwisowe.