Cennik

LITERY METALOWE - CENNIK

Sztuka i funkcjonalność

Skontaktuj się

LITERY METALOWE CENA

Jeśli chcesz zainwestować w litery metalowe, dowiedz się, ile będą kosztować. Jest kilka czynników, które bezpośrednio wpływają na ceną końcową: materiał, wykończenie, sposób montażu, opcje podświetlenia. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę. Przedstaw nam, na czym Ci zależy i czego dokładnie oczekujesz. Możesz zdecydować się na różne warianty. W zależności od sposobu wykończenia czy też materiału wykonania, przedstawimy odpowiedni kosztorys. Staramy się dopasować propozycję do budżetu, jaki chcesz przeznaczyć na ten cel. To dla nas bardzo cenna wskazówka. Zależy nam bowiem, by finalny produkt był zrealizowany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami w każdym możliwym zakresie. Oczywiście, musisz liczyć się z tym, że każda opcja podnosi koszt.

 

Nasz asortyment jest bardzo zróżnicowany. Mamy zarówno litery wykonane z surowej stali nierdzewnej, jak wykończone ozdobnie. Powierzchnie metalowe szlifujemy, polerujemy, fakturujemy, lakierujemy. Jeżeli masz takie wymagania, oferujemy litery chromowane, miedziowane lub pozłacane. Wiele prac wykonujemy ręcznie, zwłaszcza na etapie wykończenia. Sposób realizacji i stopień skomplikowania liter metalowych, wpływa na ich cenę.

POTRZEBUJESZ ORYGINALNYCH LITER METALOWYCH? ZAPYTAJ NAS O CENĘ!

Podejmujemy się nietypowych zleceń o wysokim poziomie skomplikowania, które wymagają od nas wykonania wielu żmudnych czynności. Czasem musimy skorzystać z usług podwykonawców czy też zaopatrzyć się w nietypowe materiały. Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zamówienie, nawet najbardziej nietypowe, ale będzie się to wiązało z wyższą niż standardowa ceną.

 

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem sprzętowym do obróbki metalu. Współpracujemy z doświadczonym zespołem. Na rynku działamy już od ponad 30 lat. Prace, w większości wykonujemy samodzielnie, co wpływa na czas realizacji realizacji. Zdobyte przez lata doświadczenie sprawia, że skutecznie podejmujemy się niestandardowych zleceń, łącząc ze sobą różne materiały i techniki.